KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15989315
nr 1598 9315
Bertil Öhlund
(1923-2003), Sverige
Landskap. Signerad. Akvarell, bildmått: 14x16 cm, yttermått inklusive ram: 37x29 cm
Bertil Öhlund, född 1923 i Solna, död 2003, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2024
kl 19:32:38
17/2 13:34:34
19/2 08:02:35
Bertil Öhlund
Läs mer om Bertil Öhlund